Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Jaświły - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Białystok

Sienkiewicza,Białystok(Jaświły + 42 km)

39 000 zł13 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***** 5 miejsc postojowych **** na platformach ***** W ścisłym centrum ****białystok *** Na sprzedaż 5 miejsc postojowych na platformach w budynku apartamentowo -biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Białystok

Starosielce,Białystok(Jaświły + 42 km)

1 500 000 zł443 m² 3 386 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:990 m²

*** funkcjonujący warsztat blacharsko - lakierniczy *** sprzedaż Z pełnym wyposażeniem *** gotowy biznes *** na piętrze część mieszkalna *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Żółtki(Jaświły + 35 km)

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Inwestycja Z potencjałem - gotowy obiekt pod nową działalność! żółtki, gm. Choroszcz Na sprzedaż obiekt z ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi dawny pensjonat, idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Zawady,Białystok(Jaświły + 42 km)

12 000 000 zł2 422 m² 4 954,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 087 m²

Obiekt usługowy w północnej części Białegostoku. Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym o łącznej powierzchni 2422 m2. Obiekt został wzniesiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Białystok

Mickiewicza,Białystok(Jaświły + 42 km)

42 000 zł16 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

| proponujemy do sprzedaży garaż murowany zlokalizowany na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku przy ul Drewnianej Garaż znajduje się w kompleksie 12 garaży przy drodze utwardzonej. Garaż ma.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Szosa Baranowicka

Zaścianki(Jaświły + 45 km)

12 300 000 zł2 140 m² 5 747,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 210 m²

***tylko U nas***duża nieruchomość inwestycyjna*** super lokalizacja***działka4210m2***dwa budynki 1360M2 I 782M2*** Dobry Dom Nieruchomości zaprasza na prezentacje nieruchomości inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Katrynka

Katrynka(Jaświły + 31 km)

15 375 000 zł10 763,60 m² 1 428,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość położona na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu, w bliskiej odległości od drogi krajowej Białystok - Augustów i przejść granicznych do.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok(Jaświły + 42 km)

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Jurowiecka, białystok Cena: 89 000 zł Powierzchnia: 18 m Doskonała lokalizacja centrum miasta Zapraszamy na prezentację. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białystok

Centrum,Białystok(Jaświły + 42 km)

2 690 000 zł550 m² 4 890,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

****kamienica W centrum miasta **** 550 M 2 *** białystok *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zabytkowej kamienicy w doskonałej lokalizacji w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Suchowola(Jaświły + 16 km)

300 000 zł171 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-magazynowy w centrum Europy Suchowola Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, magazyn, lokal usługowy lub produkcyjny poznaj nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaświły

Jaświły,podlaskie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny(200m2) wraz z pensjonatem(200m2) trzy kondygnacyjny, wybudowany w 2004 roku. Budynek ogrzewa piec olejowy (zbiornik na 1500l) oraz piec na węgiel i drewno. Część domowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.